SSLUH

SSLUH

Sociální služby Uherské hradiště, p.o. Štěpnická 1139, Uherské Hradiště

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (Chráněné bydlení Staré Město Velehradská)

SSLUH

Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Sociální služby

V textu inzerátu

Martina Martináková

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 1

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (Chráněné bydlení Staré Město - Velehradská)

Nástup ihned nebo dle dohody.
Náplň práce

Poskytování přímé obslužné péče o osoby, podpora jejich soběstačnosti, nácvik jednoduchých denních činností a poskytování pomoci při osobní hygieně a oblékání osob, manipulace s přístroji, pomůckami a prádlem a udržování čistoty a hygieny u osob. Podpora při vytváření, prohlubování a upevňování základních hygienických a pracovních návyků při péči o klienty (základní výchovná nepedagogická činnost).

Typ úvazku

37,5 hod. / týden, 5 týdnů řádná dovolená + 1 týden dodatková dovolená, 2 Sick Days

Platová třída

5. platová třída, tarif 25 760 Kč + příplatek za neuropsychickou zátěž 2 500 Kč + příplatek za směnnost 1 100 Kč

Místo výkonu práce

Chráněné bydlení Staré Město - Velehradská 2196 a 2197, Staré Město

Požadavky

min. základní vzdělání, zdravotní způsobilost a morální bezúhonnost, kurz pracovníka v sociálních službách výhodou.

Kontakt

Mgr. Lucia Chovanová, tel.: 733 623 289, lucia.chovanova@ssluh

Poznámka k pozici

V případě zájmu zašlete přes online formulář. životopis a kopii nejvyššího dosaženého vzdělání.

Odběr nových inzerátů od SSLUH
Jakmile bude mít společnost SSLUH nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!