SSLUH

SSLUH

Sociální služby Uherské hradiště, p.o. Štěpnická 1139, Uherské Hradiště

DĚLNÍK PRÁDELNY (Domov pro seniory Buchlovice)

SSLUH

Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Stavebnictví a zeměměřictví

V textu inzerátu

Martina Martináková

Doba určitá, Doba neurčitá

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 2

Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Náplň práce

Příjem prádla a oděvů, obsluha zařízení na praní a odstřeďování prádla, strojní žehlení prádla na víceválcových strojích, lisech, skládání a ukládání prádla.

Typ úvazku

1,0 úvazek - 40 hod./týdně, 25 dní řádná dovolená, 2 dny Sick Days

Platová třída

3. platová třída (tarif 20 230,- Kč)

Místo výkonu práce

Domov pro seniory Buchlovice, U Domova 470, Buchlovice 687 08

Požadavky

Minimálně základní vzdělání, bezúhonnost a zdravotní způsobilost.

Kontakt

Bc. Martina Martináková, 572 435 521, 734 525 480

Poznámka k pozici

Profesní životopis zašlete do 30.6.2024. Zájemci budou pozváni k pohovoru.

Odběr nových inzerátů od SSLUH
Jakmile bude mít společnost SSLUH nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!