SPORTPLEX

SPORTPLEX

SPORTPLEX Frýdek Místek s.r.o. Na Příkopě 3726, Frýdek-Místek

Hledáme posily do našeho týmu

SPORTPLEX

Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj

V textu inzerátu

SPORTPLEX Frýdek-Místek s.r.o.

HPP, Brigáda, DPP

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 9

Užij si léto v krásném prostředí Olešné a zároveň si vydělej.

Hledáme brigádníky na tyto pozice

  • Plavčík(ce), mistr plavčík(ce), pomocný plavčík(ce) – přijímáme pouze uchazeče(čky) s kurzem akreditovaným MŠMT ČR, od 18ti let
  • Pokladní pro letní areál – od 18ti let, angličtina vítaná
  • Pokladní, recepční pro krytý areál – od 18ti let, angličtina vítaná
  • Informátor(ka) – od 17ti let angličtina vítaná
  • Úklid – od 17ti let
  • Recepční Autokempu Olešná – od 18ti let, angličtina (min. B1, B2), němčina vítána
  • Obsluha trampolín – od 18ti let
  • Úklid v Autokempu Olešná – od 17ti let

Nástup: během května, až do poloviny září - dle domluvy
Přijímáme pouze uchazeče se zájmem pracovat celé léto s možností týdenní absence po domluvě.

Své životopisy zasílejte do 1. 6. 2024 na email V případě zájmu o pozici plavčíka přikládejte i kopii platného osvědčení.

UKLÍZEČKA HALY POLÁRKA

  • úvazek: HPP
  • pracovní doba: převážně ranní
  • náplň práce: úklid prostor haly Polárka
  • nástup: během 6/2024
  • mzda: nástup 18 900 Kč
  • požadavky: spolehlivý přístup k práci
  • benefity: stravenky, volné vstupenky do našich zařízení

RECEPČNÍ

  • úvazek: dlouhodobá spolupráce na DPP (nepravidelné směny, záskoky)
  • pracovní doba: ranní, odpolední
  • náplň práce: obsluha zákazníků (hokej. plocha, badminton, návštěvy vedení společnosti), hráčů HC, rezervačního systému, technologií, práce s pokladním systémem
  • nástup: ihned
  • mzda: 136 Kč/h
  • požadavky: reprezentativní a slušné vystupování, komunikativnost

Odběr nových inzerátů od SPORTPLEX
Jakmile bude mít společnost SPORTPLEX nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!