SOK

SOK

S.O.K. stavební, s.r.o. Střítež Hrotovická - Průmyslová zóna 162, Třebíč

Vedoucí projektu investic

SOK

Třebíč, Kraj Vysočina

V textu inzerátu

S.O.K. stavební, s.r.o.

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 3

Hledáme

  • V rámci rozvoje našich aktivit hledáme nového kolegu na pozici Manažer projektu investic

Popis pozice

  • Příprava investičního záměru
  • Příprava projektové dokumentace stavby
  • Řízení zákaznických změn projektů
  • Technická činnost investora při realizaci stavby
  • Výkon práce TDI včetně finančního řízení projektu

Požadujeme

  • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
  • Řidičské oprávnění skupina B
  • Praxe ve stavebnictví na pozici projektant, stavbyvedoucí, TDI
  • Schopnost orientace v projektové dokumentaci
  • Kontrola projektové dokumentace včetně instalací
  • Znalosti v oblasti rozpočtování staveb
  • Dobré komunikační schopnosti, schopnost úspěšně vyjednávat

Nabízíme

  • Zázemí dynamické a úspěšné společnosti
  • Moderní pracovní prostředí
  • Notebook, mobilní telefon
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost profesního růstu a seberealizace
  • Stravenkový paušál
  • 5 týdnů dovolené, kurzy angličtiny a další firemní benefity

Odběr nových inzerátů od SOK
Jakmile bude mít společnost SOK nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!