SOK

SOK

S.O.K. stavební, s.r.o. Střítež Hrotovická - Průmyslová zóna 162, Třebíč

Vedoucí party

SOK

Třebíč, Kraj Vysočina

V textu inzerátu

S.O.K. stavební, s.r.o.

HPP, Doba neurčitá

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 4

V rámci rozšiřování našich aktivit hledáme nového kolegu na pozici Vedoucí partyJedná se o práci na hlavní pracovní poměr po celém území ČR.

Popis pozice

  • řízení pracovní party při realizaci zemědělské nebo průmyslové stavby menšího rozsahu
  • zodpovědnost za dodržování pracovní i technologické kázně při provádění jednotlivých činností
  • zajištění plynulého a efektivního postupu provádění činností v přímé spolupráci se stavbyvedoucím nebo stavebním mistrem
  • kontrola dodávek materiálů a prováděné práce
  • odpovědnost za dodržování předpisů BOZP a PO na svěřeném pracovišti
  • vedení stavebního deníku

Požadujeme

  • SOU ve stavebním oboru
  • vhodné pro stavební dělníky a řemeslníky s praxí, kteří nechtějí být řadovými pracovníky a mají chuť kariérně růst
  • znalost provádění stavebních prací (zemní práce, zakládání objektů, přípojky IS, rozvody ležaté kanalizace, monolitické konstrukce, zpevněné plochy, dokončování objektů)
  • komunikativnost, samostatnost, odpovědnost a flexibilita
  • schopnost řídit menší pracovní kolektiv (parta 5 až 10 pracovníků)
  • ochota cestovat na stavby po celém území ČR
  • řidičský průkaz skupiny B
  • aktivní přístup k práci a svěřeným úkolům
  • spolehlivost

Nabízíme

  • zajímavou a stabilní práci v prosperující moderní stavební firmě, která patří mezi nejvýznamnější stavební společnosti na Vysočině
  • prémie z výsledků stavby
  • systém benefitů a příplatků
  • příplatek 10 % hrubé základní hodinové mzdy za práci mimo domov
  • příplatek formou Multišeků za čas, který stráví pracovník cestou na zakázku a zpět (ve výši od 600 do 3 000 Kč/měsíc podle vzdálenosti stavby)
  • příplatek za řízení služebního vozu v případě, že vozíte kolegy na stavbu (ve výši 2 400 Kč/měsíc)
  • stravné (diety) v maximální výši umožněné zákonem (cca 4 000 až 5 000 Kč/měsíc)
  • 13. plat (náleží po prvním odpracovaném roce ve firmě)
  • mobilní telefon a služební vůz (i pro cesty domů)
  • možnost profesního růstu a seberealizace
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • volné víkendy
  • jistotu trvalého zaměstnání, pravidelný výplatní termín
  • 25 dnů dovolené
  • firemní akce a další benefity
  • Mzda (v hrubém): 35 000 – 45 000,- Kč

Odběr nových inzerátů od SOK
Jakmile bude mít společnost SOK nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!