SOK

SOK

S.O.K. stavební, s.r.o. Střítež Hrotovická - Průmyslová zóna 162, Třebíč

Technik rozvoje a vývoje

SOK

Třebíč, Kraj Vysočina

V textu inzerátu

S.O.K. stavební, s.r.o.

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 4

Hledáme

V rámci rozšiřování našich aktivit hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Technik rozvoje a vývojese zaměřením na vývoj Prefa produktů.

Popis pozice

  • podílí se na řešení konstrukčních detailů prefabrikovaných bytových staveb
  • podílí se na vývoji nových produktů a technologií výroby prefa
  • podílí se na hledání nových postupů pro zvýšení produktivity staveb
  • spolupráce na nových vývojových projektech

Jaká by měla být Vaše kvalifikace

  • SŠ / VŠ - obor pozemní stavitelství nebo příbuzný obor
  • dobrá znalost AutoCAD (ArchiCAD), MS Office
  • technické a tvůrčí myšlení
  • zkušenosti a znalosti projektování stavebních výkresů, vč. detailů
  • samostatnost, odpovědnost a flexibilita je nutností
  • neobejdete se bez komunikačních dovedností a ochoty učit se novým věcem
  • znalost AJ vítána
  • znalost stavební fyziky a zkušenost s výpočtovými programy vítána

Co můžeme nabídnout

  • stabilní a perspektivní pracovní uplatnění v prosperující moderní společnosti
  • týmovou i samostatnou práci v příjemném pracovním prostředí
  • moderní pracovní prostředí, špičkové zázemí
  • atraktivní finanční ohodnocení, kvartální prémie
  • možnost profesního růstu a seberealizace
  • 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, kurzy angličtiny a další firemní benefity

Odběr nových inzerátů od SOK
Jakmile bude mít společnost SOK nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!