SOK

SOK

S.O.K. stavební, s.r.o. Střítež Hrotovická - Průmyslová zóna 162, Třebíč

Technik digitalizace výroby

SOK

Třebíč, Kraj Vysočina

Strojírenství a automobilový průmysl

V textu inzerátu

S.O.K. stavební, s.r.o.

Brigáda, DPP

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 3

Náplň práce

  • technická podpora automatizace výrobních linek
  • spoluúčast na vylepšování technologií automatizace
  • zavádění moderních technologií – robotika, manipulátory…
  • optimalizace datových přenosů napříč používanými softwary (výkres, kalkulace, technologie výroby, výroba)
  • spravovaní katalogů materiálů, polotovarů, výrobků
  • analýza výroby z nahromaděných datových informací
  • podněty pro zefektivnění výroby

Požadujeme

  • SŠ/VŠ stavební obor
  • velmi dobrou znalost čtení výkresové dokumentace
  • znalost tvorby technologických postupů
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office, CAD)
  • systematické myšlení s orientací na detail
  • ochota učit se novému a dále se vzdělávat
  • v případě absolventů - praxe/stáž/brigáda v oboru podmínkou

Nabízíme

  • pestrou práci v pohodovém kolektivu a v moderním pracovním prostředí
  • čtvrtletní prémie
  • možnost seberealizace, udržování a zvyšování kvalifikace
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • stravenkový paušál, cafeterie
  • notebook, mobilní telefon, kurzy angličtiny, bezplatné právní poradenství a další benefity

Odběr nových inzerátů od SOK
Jakmile bude mít společnost SOK nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!