SOK

SOK

S.O.K. stavební, s.r.o. Střítež Hrotovická - Průmyslová zóna 162, Třebíč

Projektant pozemních staveb pro oblast zemědělství

SOK

Třebíč, Kraj Vysočina

Služby provozní a osobní

V textu inzerátu

S.O.K. stavební, s.r.o.

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 3

Hledáme

V rámci rozvoje našich aktivit hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici Projektant pozemních stavebMísto výkonu práce je v sídle společnosti v Třebíči.

Popis pozice

  • projektování staveb od stupně studie po realizační projekt vč. zpracování detailů
  • zajištění změn projektové dokumentace ve vztahu ke změnovému řízení staveb
  • příprava podkladů k výběrovým řízením
  • koordinace projektu s realizačním týmem, vč. jednání s klientem
  • podílí se na vyřizování povolení staveb
  • aktivní účast na jednáních se zákazníkem

Požadujeme

  • VŠ - obor pozemní stavitelství
  • pozice je vhodná i pro absolventy, rádi Vás zaškolíme
  • dobrá znalost AutoCAD, PC - MS Office
  • zkušenosti a znalosti projektování stavebních výkresů, vč. detailů
  • samostatnost, odpovědnost a flexibilita
  • komunikační dovednosti, ochota učit se novým věcem
  • znalost AJ vítána, není však nezbytná
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • stabilní a perspektivní pracovní uplatnění v prosperující moderní společnosti
  • týmovou i samostatnou práci v příjemném a technologicky vyspělém pracovním prostředí
  • moderní pracovní prostředí, špičkové zázemí - atraktivní finanční ohodnocení, kvartální prémie
  • možnost profesního růstu a seberealizace
  • 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, kurzy angličtiny a další firemní benefity

Odběr nových inzerátů od SOK
Jakmile bude mít společnost SOK nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!