SOK

SOK

S.O.K. stavební, s.r.o. Střítež Hrotovická - Průmyslová zóna 162, Třebíč

Projektant pozemních staveb oblast bytové výstavby

SOK

Třebíč, Kraj Vysočina

Služby provozní a osobní

V textu inzerátu

S.O.K. stavební, s.r.o.

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 3

Projektant pozemních staveb - oblast bytové výstavby

Popis pozice

Hlavní činností projektanta je zpracování projektové dokumentace staveb pro bydlení a občanskou vybavenost ve všech stupních projektové dokumentace od územního řízení přes stavební povolení až po realizační dokumentaci. Stavby jsou konstrukčně z prefabrikovaných železobetonových dílců vlastní výroby.

Pracovní náplň

  • zpracování projektové dokumentace ve všech stupních projektové dokumentace
  • zpracování prováděcích detailů
  • podílení se na vývoji typových prefabrikovaných staveb

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ vzdělání v oboru pozemního stavitelství
  • znalost programu Archicad výhodou
  • zkušenosti a znalosti projektování stavebních výkresů, vč. detailů
  • požadujeme samostatnost, odpovědnost a flexibilitu
  • komunikační dovednosti, ochota učit se novým věcem
  • autorizace v oboru pozemní stavby výhodou
  • praxe v oboru pozemní stavitelství výhodou

Co vám můžeme nabídnout

  • stabilní a perspektivní pracovní uplatnění v prosperující moderní společnosti
  • týmovou i samostatnou práci v příjemném pracovním prostředí
  • moderní pracovní prostředí, špičkové zázemí - atraktivní finanční ohodnocení, kvartální prémie
  • možnost profesního růstu a seberealizace
  • 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, mobilní telefon, pružnou pracovní dobu, kurzy angličtiny a další firemní benefity

Odběr nových inzerátů od SOK
Jakmile bude mít společnost SOK nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!