SEVEROTISK

SEVEROTISK

SEVEROTISK s.r.o Mezní 3312/7, Ústí nad Labem

Specialista výroby STAŇTE SE ODBORNÍKEM Ústí nad Labem

SEVEROTISK

Ústí nad Labem, Ústecký kraj

V textu inzerátu

Kateřina Mlnaříková

HPP

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 4

Specialista výroby
STAŇTE SE ODBORNÍKEMÚstí nad Labem

Hledáte práci, za kterou uvidíte výsledky dobře odvedené práce? Jste fyzicky zdatný a nebojíte se pracovat s rolemi papíru? Nehledáte práci na pár měsíců, ale opravdu stabilní zaměstnání? A k tomu hledáte práci, kde budete mít krátký/dlouhý týden 12hod. směny?
Pak čtěte dále....

Nabízíme

* nástup možný DLE DOMLUVY
* nástupní mzda 24.900 Kč (po zaučení navýšení mzdy)
* práce na HPP
* stravenky v hodnotě 2x 110Kč/směna
* nepřetržitý provoz (12ti hodinové směny) KRÁTKÝ/DLOUHÝ TÝDEN
* zázemí stabilní společnosti
* v průměru 15,5 dne na Váš odpočinek
* příspěvek na volný čas 2.000 Kč ročně
* příspěvek na životní/penzijní připojištění
* NÁBOROVÝ BONUS 6.000Kč
* dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání (místo výkonu Mezní 7, Severní Terasa)

Náplň práce

* příprava a evidence rolí papíru
* příprava tiskových desek před usazením do tiskového stroje
* páskování stržků a použitých tiskových desek
* protahování papíru
* doplnění mycích prostředků
* obsluha ručně vedeného vozíku
* příprava tiskových archů před tiskovou revizí provedenou kvalitářem

Požadujeme

* ochotu pracovat na 12hod. směnách
* manuální zručnost
* spolehlivost, zodpovědný přístup
* základy na PC

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat

Odběr nových inzerátů od SEVEROTISK
Jakmile bude mít společnost SEVEROTISK nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!