SEVEROTISK

SEVEROTISK

SEVEROTISK s.r.o Mezní 3312/7, Ústí nad Labem

Seřizovač Náborový bonus 6.000kč Ústí nad Labem

SEVEROTISK

Ústí nad Labem, Ústecký kraj

V textu inzerátu

Kateřina Mlnaříková

Doba určitá

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 7

Seřizovač
Náborový bonus 6.000kčÚstí nad Labem

Hledáte práci, za kterou uvidíte výsledky dobře odvedené práce? Nehledáte práci na pár měsíců, ale opravdu stabilní zaměstnání? A k tomu hledáte práci, kde budete mít krátký/dlouhý týden 12hod. směny? Jste manuálně zručný a opravy všeho druhu jsou Vaším koníčkem? Umíte rozebrat a složit stroj tak, aby Vám nezůstaly v ruce žádné “zbytečné” součástky? A poštelujete ho tak, aby z něj nepadaly zmetky?
Pak hledáme právě Vás!

Nabízíme

* nástup možný DLE DOMLUVY
* pracovní poměr na dobu určitou s následným prodloužením
* hrubá mzda až do výše 37.750 Kč (dle zkušeností a praxe)
* stravenky v hodnotě 220 Kč / směna
* nepřetržitý provoz (12ti hodinové směny) KRÁTKÝ/DLOUHÝ TÝDEN
* zázemí stabilní společnosti
* dovolená navíc
* příspěvek na volný čas
* příspěvek na životní/penzijní připojištění
* NÁBOROVÝ BONUS
* dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání (místo výkonu Mezní 7, Severní Terasa)

Náplň práce

* seřizování snášecích drátošiček s trojřezem pro zpracování vazby V1
* odstraňování závad
* pravidelná údržba stroje

Požadujeme

* technické vzdělání
* manuálně zručný s technickým cítěním
* praxe seřizovače výhodou
* schopnost vést tým
* spolehlivost, ochota učit se nové technologii, časová flexibilita
* ochotu pracovat na 12hod. směnách

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat

Odběr nových inzerátů od SEVEROTISK
Jakmile bude mít společnost SEVEROTISK nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!