SEVEROTISK

SEVEROTISK

SEVEROTISK s.r.o Mezní 3312/7, Ústí nad Labem

Operátor v tiskárně NÁBOROVÝ BONUS 6.000Kč Ústí nad Labem

SEVEROTISK

Ústí nad Labem, Ústecký kraj

V textu inzerátu

Kateřina Mlnaříková

HPP, Doba určitá

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 9

Operátor v tiskárně
NÁBOROVÝ BONUS 6.000KčÚstí nad Labem

Jste manuálně zručný a fyzicky zdatný? Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu? Chcete pracovat v Ústí nad Labem a k tomu mít šéfa s férovým přístupem?
Pak hledáme právě Vás.
Vyžadujeme spolehlivost a pracovitost. Vše ostatní Vás naučíme…

Pracovní náplň je pestrá a budete součástí týmu, který dělá radost lidem po celé Evropě.

Nabízíme

* nástup možný IHNED či co NEJDŘÍVE
* nástupní mzda cca 22.000Kč (po zaučení navýšení mzdy)
* práce na HPP
* stravenky v hodnotě 2x 110Kč/směna
* nepřetržitý provoz (12ti hodinové směny)
* zázemí stabilní společnosti
* v průměru 15,5 dne na Váš odpočinek
* příspěvek na volný čas 2.000 Kč ročně
* příspěvek na životní/penzijní připojištění
* NÁBOROVÝ BONUS 6.000Kč
* dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání
* možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje
* smlouva na dobu určitou (následně na dobu neurčitou)

Náplň práce

* pomocné práce ve výrobě
* ukládání tiskovin na palety
* důsledné značení jednotlivých palet štítky
* čistění tiskového stroje
* protahování papíru
* úklid v okolí tiskového stroje

Požadujeme

* ochotu pracovat ve směnném provozu
* manuální zručnost
* spolehlivost, pracovitost

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat

Odběr nových inzerátů od SEVEROTISK
Jakmile bude mít společnost SEVEROTISK nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!