Ryba Žilina

Ryba Žilina

Ryba Žilina, spol. s r.o. Hviezdoslava 8194/85, Žilina

Obsluha technologických zariadení PRETO Ryba, s.r.o

Ryba Žilina

Žilina, Žilinský kraj

V textu inzerátu

Ryba Žilina, spol. s r.o.

+421 917 528 807

Aktuálizováno v úterý 01. října před 4 dny

Zobrazení: 6

Obsluha technologických zariadení / PRETO Ryba, s.r.o.
P. O. Hviezdoslava, Žilina / plny úväzok
Miesto práce P. O. Hviezdoslava, Žilina
Druh pracovnáho pomeru plny úväzok
Pracovná náplň

nastavovanie výrobných liniek obsluha a sledovanie chodu automatizovaných výrobných liniek priebežná kontrola kvality výroby riešenie porúch výrobných liniek drobná údržba strojov manipulácia so surovinou, polotovarmi a materiálom súčinnosť na výrobných činnostiach zodpovednosť za kvalitu vyrábaných polotovarov, výrobkov vedenie záznamov čistenie strojov a zariadení, hygiena a sanitácia pracoviska dvojzmenná prevádzka (ranná a poobedná)

Požiadavky pre uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelanímstredoškolské s maturitou vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventaáno

Osobnostné predpoklady a zručnostitechnické myslenie manuálna zručnosť skúsenosti v potravinárskej výrobe - výhoda potravinárske alebo technické vzdelanie - výhoda zodpovednosť, samostatnosť, komunikatívnosť

Zamestnanecké benefity

zázemie stabilnej spoločnosti voľné víkendy a sviatky motivačný systém odmeňovania možnosť kariérneho rastu zamestnanecké zľavy na výrobky príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier) príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce vianočný a veľkonočný balíček práca na pracovnú zmluvu

Mzdové podmienky

od 1220€ do 1450€ hrubá mesačná mzda s prémiami a dochádzkovým bonusom + príplatky

Termín nástupuihneď/dohodou

Data vyplněná ve formuláři jsou považována za důvěrná, nebudou zneužita ani postoupena třetí straně.
Odběr nových inzerátů od Ryba Žilina
Jakmile bude mít společnost Ryba Žilina nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!