RMF invest

RMF invest

SKRMF service s.r.o. Náměstí Míru 709, Uherské Hradiště

VEDOUCÍ PROVOZU ODPADOVÉ FIRMY V PRAZE

RMF invest

Praha, Praha, Hlavní město Praha

V textu inzerátu

SKRMF service s.r.o.

Plný úvazek

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 4

Název firmy RMF invest
Lokalita Praha

Náplň práce

  • nastavení, řízení a koordinace provozních procesů v rámci provozu
  • metodické řízení, kontrola činnosti a výkonu podřízených pracovníků
  • vedení, rozvoj a motivace zaměstnanců k trvalému zlepšování
  • zavádění a kontrola plnění provozních předpisů a požadavků kladených pro nakládání s odpady
  • stanovování provozních plánů, tvorba organizačních, provozních a pracovních řádů a dalších norem
  • zastupování organizace při jednání s orgány státní a veřejné správy v oblasti odpadového hospodářství

Požadujeme

  • znalost a zkušenostiv odpadovém hospodářství
  • zkušenosti s vedením zaměstnanců
  • silné manažerské schopnosti
  • znalost MS Office
  • řidičské oprávnění skupina B
  • SŠ-ÚSO, výhodou VŠ v oboru ekologie, životní prostředí, ekonomika

Nabízíme

  • stabilní, perspektivní a zajímavou práci
  • práci na plný úvazek
  • zázemí a podporu ve stabilní a silné společnosti
  • práci v přátelském a dynamickém kolektivu
  • firemní benefity
Nástup možný od Dohoda
V případě, že Vás tato nabídka práce zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis prostřednictvím kontaktního formuláře.
Uchazeči splňující předepsané předpoklady budou pozváni k výběrovému řízení.

Odběr nových inzerátů od RMF invest
Jakmile bude mít společnost RMF invest nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!