RMF invest

RMF invest

SKRMF service s.r.o. Náměstí Míru 709, Uherské Hradiště

Provozní zámečník

RMF invest

Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Strojírenství a automobilový průmysl

V textu inzerátu

SKRMF service s.r.o.

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 3

Název firmy Sběrné suroviny UH, s.r.o.
Lokalita Uherské Hradiště

Požadujeme

  • vyučení v oboru
  • praxi
  • pečlivost
  • bezúhonnost
  • pracovitost
  • výhodou svářeč. průkaz na sváření el. obloukem a oprávnění na obsluhu VZV

Náplň práce

  • provádění údržbářských a opravárenských prací

Nabízíme

  • zázemí a podporu ve stabilní a silné společnosti
  • možnost kariérního růstu napříč skupinou RMF Invest
  • práci v přátelském a dynamickém kolektivu
  • firemní benefity (permanentky na sportovní aktivity, 13. a 14. plat, stravenky, příspěvky na penzijní pojištění)
Nástup možný od dohoda
V případě, že Vás tato nabídka práce zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis prostřednictvím kontaktního formuláře.
Uchazeči splňující předepsané předpoklady budou pozváni k výběrovému řízení.

Odběr nových inzerátů od RMF invest
Jakmile bude mít společnost RMF invest nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!