RMF invest

RMF invest

SKRMF service s.r.o. Náměstí Míru 709, Uherské Hradiště

Obchodní zástupce svozové nádoby

RMF invest

Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Obchod a marketing

V textu inzerátu

SKRMF service s.r.o.

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 4

Obchodní zástupce – svozové nádoby

Název firmy Sběrné suroviny UH, s.r.o.
Lokalita Uherské Hradiště

Požadujeme

  • aktivní přístup
  • touhu posouvat se dál a něčeho dosáhnout
  • samostatnost
  • pozitivní myšlení
  • být leader i taktik
  • řidičský průkaz skupiny B
  • základní znalost AJ
  • obchodní i manažerské dovednosti
  • dobré komunikační a vůdčí schopnosti
  • dobré znalosti MS Office

Náplň práce

  • péče o stávající klientelu
  • rozvíjení aktivit do dalších regionů v rozšiřování svozových míst
  • komunikace se zákazníky na umístění nádob na tříděný odpad “zvony”
  • příprava smluv a dojednávání cenových podmínek se zákazníky
  • kooperace s vedoucím logistiky

Nabízíme

  • zázemí a podporu ve stabilní a silné společnosti
  • práci v přátelském a dynamickém kolektivu
  • firemní benefity
  • možnost kariérního růstu napříč skupinou RMF invest
Nástup možný od Ihned
V případě, že Vás tato nabídka práce zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis prostřednictvím kontaktního formuláře.
Uchazeči splňující předepsané předpoklady budou pozváni k výběrovému řízení.

Odběr nových inzerátů od RMF invest
Jakmile bude mít společnost RMF invest nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!