REMAQ

REMAQ

REMAQ, s.r.o. tř. Tomáše Bati 1729, Otrokovice

TECHNIK ÚDRŽBY SE ZAMĚŘENÍM NA ELEKTRO INSTALACI

REMAQ

Otrokovice, Zlín, Zlínský kraj

V textu inzerátu

Renata Večeřová

Aktuálizováno v středu 02. října před 3 dny

Zobrazení: 5

REMAQ, s.r.o.je nejvýznamnější a nejrychleji rostoucí společností recyklující plasty v České republice, která zastává významnou pozici i na evropském trhu. Od 2004 roku rozvijí své aktivity v Otrokovicích, kde v současné době provozuje čtyři moderní regranulační linky.
Od roku 2023 je REMAQ součástí rafinérské a petrochemické skupiny ORLEN Unipetrolkterá se aktivně podílí na rozvoji recyklace a cirkulární ekonomiky v České republice.

Koho hledáme
Muže, kteří budou pracovat v 8 hodinových směnách + plánované pohotovosti.

  • Přijdejte sek naší skupině zaměstnanců - čekají Vás věrnostní odměny i další benefity
  • Postavsvou práci na stabilním výkonu a získej pravidelnou odměnu za výkon

Náplň práce
Oprava a údržba výrobních linek a zařízení
Instalace strojů a zařízení
Údržba a opravy el. zařízení budov

Požadujeme
Jakékoliv vzdělání navazující na základní, nebo praxi
osvědčení dle NV 194/2022 Sb., §6

Nabízíme
příjemnou pracovní atmosféru
mzdové rozpětí 35 000 - 45 000 Kč
+ motivační složku mzdy
23 dnů řádné dovolené
multisport kartu
tankovací kartu ORLEN Unipetrol
možnost profesního růstu
vzdělávání
parkování zdarma
příspěvek na stravování
jídelní automat
kávomat

Odběr nových inzerátů od REMAQ
Jakmile bude mít společnost REMAQ nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!