Polabské mlékárny

Polabské mlékárny a.s. Dr. Kryšpína 510, Poděbrady, Nymburk

Údržbář zámečník Poděbrady

Poděbrady, Nymburk, Středočeský kraj

Služby provozní a osobní, Strojírenství a automobilový průmysl

V textu inzerátu

Tereza Nováková

720 974 846

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 3

Údržbář – zámečník - Poděbrady

Požadujeme

  • ÚSO (SO) vyučení technického směru
  • svářečský průkaz
  • schopnost provádět údržbu a opravu na strojích a zařízeních
  • technická a manuální zručnost
  • časová flexibilita (dvousměnný provoz, pohotovost 1x za 2 – 3 týdny)

Náplň práce

  • provádění běžných oprav strojů a zařízení
  • seřizování, montáže, preventivní údržby a oprav strojů a zařízení
  • provádění diagnostiky závad a určování vhodných řešení a opatření

Nabízíme

  • Perspektivní zaměstnání v prosperující firmě
  • Mzda + příplatky za směnnost + prémie dle pozice 10–20 %
  • 13. plat (vyplácen ve dvou polovinách před létem a Vánocemi)
  • Příspěvek na dojíždění až 3 000 Kč
  • Dotované stravování, výběr ze 4 jídel + polévka
  • Podporu při zaškolení
  • Možnost účasti na projektech vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Ocenění při životním a pracovním jubileu
  • Firemní akce

V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte na níže uvedené adrese.

Polabské mlékárny a.s., Dr. Kryšpína 510, 290 16 Poděbrady

Odběr nových inzerátů od Polabské mlékárny
Jakmile bude mít společnost Polabské mlékárny nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!