Polabské mlékárny

Polabské mlékárny a.s. Dr. Kryšpína 510, Poděbrady, Nymburk

Výrobní dělník balení sýrů Varnsdorf

Varnsdorf, Děčín, Ústecký kraj

Stavebnictví a zeměměřictví

V textu inzerátu

720 974 846

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 5

Výrobní dělník – balení sýrů - Varnsdorf

Požadujeme

  • Vyučenínebo SŠ v oboru potravinářském, chemickém nebo zemědělském
  • Spolehlivostzodpovědnost, samostatnost a smysl pro týmovou práci
  • Ochota práce vedvousměnnémprovozu, příp. o víkendech
  • Praxe ve výrobě výhodou absolventy zaučíme
  • Pracovitost, manuální zručnost

Náplň práce

  • Obsluha a seřizování balicích strojů na výrobu plátkových sýrů
  • Zodpovědnost za zabezpečení výroby v požadovaných hygienických standardech
  • Komunikace s kolegy v rámci procesu výrobya kontroly kvality
  • Kontrola výrobního procesu, dodržování požadovaných parametrů produkce
  • Dodržování správné výrobní a hygienické praxe

Co Vám můžeme nabídnout

  • 13. mzda
  • Měsíční prémie až 15 %
  • Nadstandardní příplatky za víkend (+50 %)
  • Příspěvek na dojíždění až 3000 Kčměsíčně
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované stravování, výběr ze 4 jídel jen za 30 Kč
  • Odměna za doporučení nového kolegy 10 000 Kč
  • Pestrou práci s moderními technologiemi
  • Vánoční balíčky
  • Firemní akce

V případě potřeby lze individuálně řešit i nabídku ubytování.

Těšíme se na Vás!

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte

Věra Culková, tel.: 727 973 303, 412 372 451

Odběr nových inzerátů od Polabské mlékárny
Jakmile bude mít společnost Polabské mlékárny nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!