Polabské mlékárny

Polabské mlékárny a.s. Dr. Kryšpína 510, Poděbrady, Nymburk

Technický á manažer ka Poděbrady

Poděbrady, Nymburk, Středočeský kraj

Management

V textu inzerátu

720 974 846

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 3

Technický/-á manažer/-ka - Poděbrady

Požadujeme

  • VŠ technického zaměření
  • Obdobná zkušenost z potravinářské společnosti (nejlépe mlékárenství)
  • Zkušenost s řízením pracovního týmu
  • Znalost HACCP a norem EU pro potravinářský průmysl výhodou
  • AJ a/nebo NJ na úrovni min. B2
  • Uživatelská práce na PC

Náplň práce

  • Vedení a kontrola technického oddělení
  • Koordinace činností mezi výrobou a technickým oddělením
  • Příprava a koordinace investičních akcí pro dva výrobní závody v Poděbradech a Varnsdorfu
  • Člen týmu s odpovědností zajišťování a dodržování SVHP
  • Komunikace a spolupráce s externími dodavateli a servisními firmami

Co Vám můžeme nabídnout

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Služební mobilní telefon
  • 13. mzda
  • Kvartální prémie 25%
  • Příspěvek na dojíždění až 3000 Kčměsíčně
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované stravování, výběr ze 4 jídel jen za 30 Kč
  • Odměna za doporučení nového kolegy 10 000 Kč
  • Pestrou práci s moderními technologiemi
  • Vánoční balíčky
  • Firemní akce

V případě potřeby lze individuálně řešit i nabídku ubytování.

Těšíme se na Vás!

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte

POLABSKÉ MLÉKÁRNY a.s., Dr. Kryšpína 510, 290 01 Poděbrady

Ing. Tereza Kučerovátel.: 607 018 359, 325 600 779

Odběr nových inzerátů od Polabské mlékárny
Jakmile bude mít společnost Polabské mlékárny nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!