Polabské mlékárny

Polabské mlékárny a.s. Dr. Kryšpína 510, Poděbrady, Nymburk

Operátor ka, seřizovač ka balicích zařízení Poděbrady

Poděbrady, Nymburk, Středočeský kraj

V textu inzerátu

720 974 846

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 2

Operátor/-ka, seřizovač/-ka balicích zařízení - Poděbrady

Požadujeme

  • SŠ případně vyučení v potravinářském, chemickém nebo technickém oboru
  • Základy práce na PC výhodou
  • Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, smysl pro týmovou práci
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • Praxe a zkušenosti s operačními řídícími systémy Simaticvýhodou
  • Pracovitost, manuální zručnost

Náplň práce

  • Obsluha a seřizování balicích strojů na výrobu jogurtů, tvarohů atd.
  • Zodpovědnost za zabezpečení výroby v požadovaných hygienických standardech
  • Komunikace s kolegy v rámci procesu výrobya kontroly kvality
  • Kontrola výrobního procesu, dodržování požadovaných parametrů produkce
  • Dodržování správné výrobní a hygienické praxe

 Co Vám můžeme nabídnout

  • 13. mzda
  • Měsíční prémie až 15%
  • Nadstandardní příplatky za víkend (+50 %)
  • Příspěvek na dojíždění až 3000 Kčměsíčně
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované stravování, výběr ze 4 jídel jen za 30 Kč
  • Odměna za doporučení nového kolegy 10 000 Kč
  • Pestrou práci s moderními technologiemi
  • Vánoční balíčky
  • Firemní akce

Těšíme se na Vás!

V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte na níže uvedené adrese.

POLABSKÉ MLÉKÁRNYa.s., Dr. Kryšpína 510, 290 01 Poděbrady

Ing. Tereza Kučerová, tel.: 607 018 359 325 600 779

Odběr nových inzerátů od Polabské mlékárny
Jakmile bude mít společnost Polabské mlékárny nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!