Penta Hospitals Vršovice

Nemocnice Vršovice a.s. U Vršovického nádraží 1547, Praha 10

Lékař L3 specialista Radiolog

Vršovice, Praha 10, Hlavní město Praha

Zdravotnictví a farmacie

V textu inzerátu

Milada Sruji

+420 731494220

HPP, Doba neurčitá, Zkrácený úvazek

Aktuálizováno v čvrtek 03. října před 2 dny

Zobrazení: 7

Místo práce
Oblouková 837/7
Druh pracovního poměru
HPP, lze i zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dohodou

O pozici

Nabízíme práci v pohodovém kolektivu, velmi příjemné pracovní prostředí a mnoho zaměstnaneckých benefitů.

Náplň práce

  • Vysoce odborná a zodpovědná práce, která dává smysl.
  • K ruce Vám bude fungující pracovní tým.
  • Rádi Vás podpoříme v dalším vzdělávání jak odborném tak i psychosociálních dovedností.
  • Zakládáme si na zaměstnance orientované příjemné pracovní atmosféře.

Nabízíme

  • Práci na špičkových pracovištích Nemocnice Vršovice
  • Zázemí výborně fungující multioborového zdravotnického zařízení ve skupině Penta Hospitals CZ
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou – celý úvazek 1,0 popř. zkrácený min. 0,75
  • Velmi motivující odměňování dle dosažené kvalifikace a odborné zkušenosti
  • Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů dle interních pravidel zaměstnavatele
  • Cafeterie Benefit Plus v hodnotě 700 Kč měsíčně, příspěvek na dovolenou 10 000 Kč/rok
  • Placené volno na vzdělávání a maximální podpora vzdělávání
  • Dovolená na zotavenou 5 týdnů
  • Příspěvek na stravování formou stravenek
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost zaměstnanecké půjčky

Požadujeme

  • Odbornou způsobilost dle zákona č. 95/2004 Sb. k výkonu zdravotnických lékařských povolání
  • VŠ lékařské vzdělání
  • Dokončené specializační vzdělávání odbornost Radiologie a zobrazovací metody
  • Výborné komunikační dovednosti pro zajištění odpovídající odborné a vysoce kvalitní péče o pacienta
  • Empatii při práci s pacienty
  • Týmového ducha a schopnost vzájemné spolupráce
  • Spolehlivost, zodpovědnost
  • Trestní bezúhonnost
  • Profesionální přístup a osobní motivaci

Odběr nových inzerátů od Penta Hospitals Vršovice
Jakmile bude mít společnost Penta Hospitals Vršovice nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!