PWO CZECH REPUBLIC

PWO CZECH REPUBLIC A.S. Palackého 1261, Valašské Meziříčí

NÁSTROJAŘ KA MONTÁŽ NÁSTROJŮ

Valašské Meziříčí, Vsetín, Zlínský kraj

Strojírenství a automobilový průmysl

V textu inzerátu

Lucie Pobořilová

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 2

NÁSTROJAŘ/KA - MONTÁŽ NÁSTROJŮ

Co Vás čeká...

  • Montáž a demontáž lisovacích nástrojů
  • Úpravy a optimalizace lisovacích nástrojů
  • Vypracování a tušírování jednotlivých vložek nástrojů
  • Práce s technickou dokumentací
  • Práce je ve směnném provozu

.. co očekáváme my

  • SOU obor nástrojař nebo jiného strojního zaměření, popř. SPŠ strojní
  • Praxe v oboru
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost cizího jazyka výhodou
  • Manuální zručnost

Co můžeme nabídnout
Zaškolení je samozřejmostí. Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje v rámci firmy.

Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů

  • pracovní dobu 37,5 hod./týdně
  • 25 dní řádné dovolené
  • 3 dny tzv. zdravotní dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dojíždění do zaměstnání
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek k životnímu jubileu
  • Stabilizační odměnu za odpracovaná léta ve společnosti ve formě poukazu na rekreační, léčebný či wellness pobyt
  • Poskytování firemních půjček
  • Zvýhodněné telefonní tarify
  • Úhradu očkování proti sezónní chřipce
  • Kulturní, společenské a sportovní akce
  • Roční odměnu (bonus)
  • Odměny za dárcovství krve ve výši 2.000 Kč, 5.000 Kč, 10.000 Kč (dle udělení bronzové, stříbrné a zlaté medaile prof. Jánského za počet bezpříspěvkových odběrů)

Další informace

Pro bližší informace nás kontaktujte přes online formulář. prace(ZAV)pwo-group.com

Contact

Personální úsek, Personalista
Valašské Meziříčí

Odběr nových inzerátů od PWO CZECH REPUBLIC
Jakmile bude mít společnost PWO CZECH REPUBLIC nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!