PRK Partners

PRK Partners s.r.o. Jáchymova 26/2, Praha 1

Junior IT HelpDesk

Praha, Praha, Hlavní město Praha

V textu inzerátu

Lucie Veselá

Zkrácený úvazek

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 6

PRAHA

Do našeho IT týmu hledáme kolegu či kolegyni pro HelpDesk – IT podporu uživatelů na částečný úvazek (3 dny v týdnu).

Co Vás čeká

  • Instalace, konfigurace, správa, zálohování, aktualizace a upgrade systémového a programového vybavení
  • Práce s produkty Microsoft (Active Directory, Windows & SQL Server, Exchange, Office, Sharepoint, Windows 10/11, Project) a dalšími jako: ASPI, Helios, M-Files, Maconomy, Mailstore nebo Sophos
  • HelpDesk 1st level support pro ČJ a AJ hovořící uživatele a vytváření manuálů pro HelpDesk a uživatele
  • Řešení požadavků lokálně i vzdáleně v našich kancelářích
  • Vedení evidence HW & SW
  • Provádění základních bezpečnostních testů a ověřování nastavení zabezpečení
  • Částečný úvazek – 3 dny v týdnu nutné

Máte tyto předpoklady?

  • SŠ vzdělání s maturitou (IT zaměření) nebo SŠ vzdělání s maturitou a nyní studium na VŠ v oboru zaměřeném na IT nebo VŠ vzdělání v oboru zaměřeném na IT
  • Aktivní znalost produktů Microsoft (Active Directory, Windows & SQL Server, Exchange, Office, Sharepoint, Windows 10/11, Project)
  • Zkušenosti s dalšími produkty jako: ASPI, Helios, M-Files, Maconomy, Mailstore nebo Sophos vítány
  • Obecný technický přehled v IT technologiích a základy sítí
  • Znalost AJ na úrovni B2 (nebo vyšší), schopnost poskytovat podporu po telefonu
  • Profesionální a příjemná komunikace a vystupování, schopnost sdělit složité věci jednoduchým jazykem
  • Ochota a proaktivní přístup k řešení situací, spolehlivost a dochvilnost
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Časová flexibilita

Co můžeme nabídnout?

  • Rodinné prostředí se zázemím velké společnosti
  • Pohodový kolektiv a práci v nově zrekonstruovaných prostorách v centru Prahy
  • Firemní benefity
  • Možnost naučit se nové věci a dále se rozvíjet
  • Motivační odměnu a roční bonusy za vykonanou práci
  • Nástup možný ihned

Benefity

Co oceňují naši kolegové?

Mgr. Kateřina Hájková, LL.M.
advokátka

V PRK Partnersod roku 2007

Pracuji se skvělým týmem lidí, které oceňuji nejen po pracovní stránce, ale i po té lidské.

Mgr. Ing. Norbert Hink
advokát

V PRK Partners od roku 2003

Z mého pohledu PRK Partners propojuje přednosti větších i menších kanceláří. Na jedné straně dostatečně široký tým odborníků pokrývající většinu právních oblastí a na druhé osobní a lidský přístup k advokátům a dalším kolegům a jejich potřebám a zájmům.

JUDr. Tereza Erényi, LL.M.
advokátka

V PRK Partners mi vyhovuje přátelské pracovní prostředí a možnost pracovat s jedněmi
z nejlepších ve svých oborech. Současně oceňuji i podporu a zázemí velké kanceláře, jako například možnost vzdělávání nebo administrativní a IT podpora.

Mgr. Shiyang Zhang
advokát

V PRK Partners od roku 2017

Práce ve velké a prestižní advokátní kanceláři je výzvou sama sebou a vypořádání se s tím člověka posiluje. Nejvíc cením multikulturní prostředí PRK Partners, které je zároveň přátelské a otevřené, podporující seberealizaci.

Odběr nových inzerátů od PRK Partners
Jakmile bude mít společnost PRK Partners nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!