PATOK

PATOK

PATOK a.s. U Porcelánky 2903, Louny

Pracovník pracovnice v oblasti odpadu a čištění (Louny)

PATOK

Louny, Ústecký kraj

V textu inzerátu

Lenka Venturová

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 3

Pracovník / pracovnice v oblasti odpadu a čištění (Louny)

Náplň práce

  • Úzká spolupráce s řidiči našich speciálních vozidel
  • Práce v různorodém prostředí (elektrárny, teplárny, chemické závody…)
  • Velký podíl manuální práce

Co od Vás očekáváme

  • SOU, výuční list (technické obory výhodou) nevadí ani základní vzdělání
  • Řidičský průkaz B výhodou
  • Fyzické předpoklady, manuální zručnost a technické myšlení
  • Flexibilita
  • Možnost kariérního růstu

Co Vám můžeme nabídnout

  • Paušální úhradu stravného nebo stravenky v hodnotě 150 Kč
  • Udržování a zvyšování kvalifikace
  • Možnost přesčasů
  • Základní dovolenou a k tomu 5 dnů dalšího placeného volna
  • Možnost využití permanentních vstupenek do bazénu v Postoloprtech, vstupenek do divadla v Lounech, permanentky na utkání hokejového klubu HC Litvínov, účast na akcích pro zaměstnance – sportovních, ale i například grilování, společenská zábava aj.

Kontakntí osoba

Oldřich Vajsejtl

Telefon: +420 720 681 640

Odběr nových inzerátů od PATOK
Jakmile bude mít společnost PATOK nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!