PAC Hořovice

PAC Hořovice s.r.o. 5. května 1137/57, Praha Nusle

Příbram Řidič ka noční směny (možnost i brigádně)

Příbram, Středočeský kraj

Doprava a logistika

V textu inzerátu

Brigáda, DPP

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 2

Příbram Řidič/ka noční směny (možnost i brigádně)

Náplň práce

  • rozvoz zboží po Praze a Středočeském kraji
  • zajištění nakládky a vykládky zboží
  • kontrola přepravek a dokladů
  • možnost víkendové brigády na dohodu o provedení práce

Požadavky

  • řidičský průkaz skupina B nebo C s profesním průkazem
  • praxe s řízením skříňové dodávky podmínkou
  • aktivní a samostatný přístup k práci
  • spolehlivost, zodpovědnost a vstřícné vystupování vůči zákazníkům
  • fyzická zdatnost a časová flexibilita, bezúhonnost
  • částečná znalost Prahy výhodou

Nabízíme

  • mzdu 33 000,- až 44 000,- Kč s možností dalšího přivýdělku
  • pololetní prémie
  • stravenkový paušál
  • úhrada pojištění odpovědnosti za škodu
  • věrnostní benefity
  • čerstvé pečivo ke svačině
  • dohoda o provedení práce 170,- až 180,- Kč/hod.

Nástup možný ihned

Kontaktní osoba

  • Milena Muzikářová, 318 403 135

Odběr nových inzerátů od PAC Hořovice
Jakmile bude mít společnost PAC Hořovice nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!