PAC Hořovice

PAC Hořovice s.r.o. 5. května 1137/57, Praha Nusle

Příbram Pracovník ce údržby elektrikář nebo zámečník

Příbram, Středočeský kraj

Elektrotechnika, Strojírenství a automobilový průmysl

V textu inzerátu

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 2

Příbram Pracovník/ce údržby elektrikář nebo zámečník

Náplň práce

  • zajištění provozu ve dvousměnném provozu (převážně ranní směny)+placená pohotovostní služba
  • jedná se o preventivní údržbu, opravy strojů a výrobních zařízení v potravinářském provozu

Požadavky

  • vyučení a praxe v oboru
  • zkušenost s údržbou strojů
  • spolehlivost, pečlivost, flexibilita
  • v případě pozice elektrikář znalost NV 194/2022 Sb.

Nabízíme

  • práci v prosperující a stabilní české společnosti
  • mzda po zapracování 35 000,- Kč až 45 000,- Kč s možností dalšího přivýdělku + pololetní prémie
  • komplexní zaškolení
  • možnost profesního růstu
  • stravenkový paušál a další benefity

Nástup: možný ihned

Kontaktní osoba

  • Muzikářová Milena, 318 403 135

Odběr nových inzerátů od PAC Hořovice
Jakmile bude mít společnost PAC Hořovice nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!