PAC Hořovice

PAC Hořovice s.r.o. 5. května 1137/57, Praha Nusle

Příbram Mistr ová cukrářské výroby pouze noční směny

Příbram, Středočeský kraj

Potravinářství a krmivářství

V textu inzerátu

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 2

Příbram Mistr/ová cukrářské výroby pouze noční směny

Náplň práce

  • organizace a vedení provozu cukrárny
  • kontrola podřízených pracovníků
  • dohled nad výrobou a kvalitou cukrářských výrobků
  • zodpovědnost za dodržování technologických postupů
  • administrativní práce spojená s provozem

Požadavky

  • vyučení v oboru výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC
  • schopnost vedení kolektivu
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost, důslednost, bezúhonnost

Nabízíme

  • práci v prosperující a stabilní české společnosti
  • mzda 34 000,- Kč až 37 000,- Kč + roční odměny
  • stravenkový paušál
  • věrnostní a jiné zaměstnanecké benefity

Kontaktní osoba

  • Muzikářová Milena, 318 403 135

Odběr nových inzerátů od PAC Hořovice
Jakmile bude mít společnost PAC Hořovice nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!