PAC Hořovice

PAC Hořovice s.r.o. 5. května 1137/57, Praha Nusle

Hořovice Směnový mistr mistrová pekařské výroby

Hořovice, Beroun, Středočeský kraj

Potravinářství a krmivářství

V textu inzerátu

Simona Mužíková

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 2

Hořovice Směnový mistr/mistrová pekařské výroby

Náplň práce

  • organizace a vedení výroby pekárny ve dvousměnném provozu
  • kontrola pracovníků včetně evidence docházky
  • dohled nad kvalitou pečiva
  • zodpovědnost za dodržování stanovených technologických postupů a výkonů
  • administrativní práce spojené s potravinářským výrobním provozem

Požadavky

  • SŠ vzdělání nebo praxe v oboru podmínkou
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • schopnost vedení většího kolektivu
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost, důslednost, bezúhonnost

Nabízíme

  • práci v prosperující a stabilní české společnosti
  • mzdu 35 000,- Kč 45 000,- Kč včetně prémiové složky, 13. a 14. plat, roční odměny dle výsledků hospodaření
  • stravenkový paušál
  • věrnostní a jiné zaměstnanecké benefity

Kontaktní osoba

  • Bc. Simona Mužíková, 311 548 135

Odběr nových inzerátů od PAC Hořovice
Jakmile bude mít společnost PAC Hořovice nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!