PAC Hořovice

PAC Hořovice s.r.o. 5. května 1137/57, Praha Nusle

Hořovice Pracovník údržby elektrikář

Hořovice, Beroun, Středočeský kraj

Elektrotechnika

V textu inzerátu

Simona Mužíková

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 3

Pro naši provozovnu Hořovice poptáváme elektrikáře.

Náplň práce

  • provádění oprav, údržby, seřizování elektronických zařízení v pekárenském provozu
  • diagnostika a odstraňování závad na strojních zařízeních
  • montáž a údržba el. sítí

Požadavky

  • středoškolské vzdělání s výučním listem nebo maturitní zkouškou
  • odborná způsobilost dle vyhlášky č. 50/1978 Sb.
  • čtení a použití technické dokumentace, výkresů a schémat
  • zkušenosti s provozní údržbou strojů,
  • spolehlivost, pečlivost, řidičský průkaz skupina B

Nabízíme

  • práci v prosperující a stabilní české společnosti
  • mzdu po zapracování 40 000 až 45 000,- Kč + roční prémie
  • komplexní zaškolení
  • stravenkový paušál, věrnostní a jiné zaměstnanecké benefity

Kontaktní osoba

  • Bc. Simona Mužíková, 311 548 135

Odběr nových inzerátů od PAC Hořovice
Jakmile bude mít společnost PAC Hořovice nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!