Okna Macek

Okna Macek

Okna Macek a.s. Nádražní 1701, Dubňany

Kontrolor montáží

Okna Macek

Dubňany, Hodonín, Jihomoravský kraj

V textu inzerátu

Okna Macek a.s.

725 217 696

HPP

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 5

  • Kontrolor montáží

Hledáme zkušeného kolegu se smyslem pro pořádek, pečlivost a přesnost na pozici kontrolor montáží.

Máte dlouhodobé zkušenosti s montáží oken, dveří, vrat a příslušenství? Umíte hodnotit kvalitu práce? Chcete předávat své zkušenosti? Pak hledáme právě Vás! Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Kde budete pracovat

  • kontrola zakázek ve Vašem okrese, kraji a okolí.

Co bude Vaším úkolem

  • kontrola kvality montáží a odvedené práce,
  • zaškolování pracovníků.

Co od Vás očekáváme

  • praxi na obdobné pozici min. 3 roky,
  • flexibilitu a profesionální přístup k řešení problémů,
  • schopnost samostatně pracovat a řešit vzniklé problémy,
  • ŘP skupina B a zkušenosti s řízením automobilu.

Co Vám můžeme nabídnout

  • jistotu stabilní práce u zavedené společnosti,
  • firemní vozidlo s veškerým vybavením,
  • zajímavou práci na hlavní pracovní poměr,
  • motivující finanční ohodnocení dle odvedené práce,
  • 3 dny sick days.

Zaujala Vás tato nabídka?

Pokud Vás naše nabídka zaměstnání zaujala, můžete nás kontaktovat telefonicky (v době od 7 do 14 hodin na tel. 518 307 522nebo 725 217 696), (předmět: Kontrolor montáží) nebo jednoduše vyplňte a odešlete formulář

Odběr nových inzerátů od Okna Macek
Jakmile bude mít společnost Okna Macek nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!