OSTROJ

OSTROJ

OSTROJ A.S. Těšínská 1586/66, Opava

Strojní zámečník (stehař)

OSTROJ

Opava, Moravskoslezský kraj

Strojírenství a automobilový průmysl

V textu inzerátu

Daniela Krybusová

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 4

Náborový příspěvek

divize Strojírna

NÁPLŇ PRÁCE

  • Provádí skládání svařence podle výkresové dokumentace.
  • Připravuje a stehuje svařence pro svářeče.
  • Provádí rýsování dílců pro opracování.
  • Provádí samostatné čtení a činnosti dle technické dokumentace.
  • Provádí pálení ručně a strojkem, rovnání dílců plamenem a pod lisem.

POŽADUJEME

  • SOU – vyučen v oboru „zámečník“ výhodou.
  • Znalost čtení technických výkresů
  • Zkušenost se skládáním svařenců dle výkresové dokumentace.
  • Zkoušky ZK 311-2 1.1, ZK 135 1.1 (základní CO2 + pálení).
  • Jeřábnický průkaz a vazačské osvědčení výhodou.
  • Samostatnost a flexibilitu.
  • Ochotu pracovat ve 2 směnném provozu.

NABÍZÍME

  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Náborový příspěvek (u vybraných profesí)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Benefitní program Benefit plus
  • Motivační odměňování
  • Firemní akce pro zaměstnance a rodinné příslušníky
  • Vánoční dárky
  • Zázemí stabilní a seriózní společnosti

MOŽNÝ NÁSTUP

  • Ihned

PŘEDPOKLÁDANÁ MZDA

  • Průměrná hrubá hodinová sazba od 200,- do 250,- Kč

KONTAKTUJTE

Ing. Daniela Krybusová, oddělení Personalistika
Tel.: +420 553 872 176, +420 605 961 560

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK JE STANOVEN VE VÝŠI 40 000 Kč
Více informací na uvedeném telefonním čísle.

PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Osobní údaje, které nám poskytnete, budeme zpracovávat výhradně pro účely náboru - výběru nejvhodnějšího uchazeče na základě posouzení Vaší kvalifikace a dřívějších pracovních zkušeností..

Odběr nových inzerátů od OSTROJ
Jakmile bude mít společnost OSTROJ nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!