OSTROJ

OSTROJ

OSTROJ A.S. Těšínská 1586/66, Opava

Provozní elektrikář

OSTROJ

Opava, Moravskoslezský kraj

Elektrotechnika, Pohostinství a cestovní ruch

V textu inzerátu

Daniela Krybusová

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 4

oddělení Nákup a služby

NÁPLŇ PRÁCE

  • Opravy energetických strojů a zařízení.
  • Opravy, kontroly na energetických zařízeních.
  • Měsíční odečty energií.
  • Kontroly fakturačních měřidel.
  • Instalace, opravy a servis silnoproudých rozvodů.

POŽADUJEME

  • Vzdělání elektrotechnického zaměření.
  • Manuální zručnost.
  • Způsobilost v elektrotechnice dle NV 194/2022.
  • Uživatelskou znalost MS Office (zejména Excel).
  • Zkušenosti se SW AISYS nebo s opravami elektroniky jsou výhodou, ale rádi zaučíme i šikovného absolventa.

NABÍZÍME

  • 5 týdnů dovolené.
  • Dotované závodní stravování.
  • Příspěvek na dopravu nad 30 km.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Benefitní program Benefit plus.
  • Motivační odměňování.
  • Firemní akce pro zaměstnance a rodinné příslušníky.
  • Zázemí stabilní a seriózní společnosti.

MOŽNÝ NÁSTUP

  • Ihned.

PŘEDPOKLÁDANÁ MZDA

Průměrná hrubá hodinová sazba od 160 Kč.

KONTAKT

Ing. Sabrina Hrancová, oddělení Personalistika

Telefon: +420 553 872 173

PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Zavazujeme se chránit vaše soukromí. Osobní údaje, které nám poskytnete, budeme zpracovávat výhradně pro účely náboru - výběru nejvhodnějšího uchazeče na základě posouzení vaší kvalifikace a dřívějších pracovních zkušeností. www.ostroj.cz.

Odběr nových inzerátů od OSTROJ
Jakmile bude mít společnost OSTROJ nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!