OSTROJ

OSTROJ

OSTROJ A.S. Těšínská 1586/66, Opava

Plánovač výroby

OSTROJ

Opava, Moravskoslezský kraj

Strojírenství a automobilový průmysl

V textu inzerátu

Daniela Krybusová

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 3

divize Strojírna

NÁPLŇ PRÁCE

  • Provádí tvorbu a aktualizaci výrobního plánu na základě objednávek.
  • Kontroluje plnění plánu výroby.
  • Provádí kapacitní rozbory a propočty.
  • Provádí vyhodnocování odchylek výrobního plánu.
  • Provádí nastavení kapacit pracovišť a zdrojů.
  • Provádí řízení zakázek v oblast plánování v informačním systému IFS.
  • Kontroluje úplnost podkladů pro výrobní objednávku včetně zajištění materiálu.
  • Vytváří skladové transakce včetně udržování skladové evidence.

POŽADUJEME

  • SŠ vzdělání technického zaměření.
  • Znalost technologie strojírenské výroby (obrábění, svařování aj)
  • Praxi na obdobné pozici.
  • Výbornou znalost práce na PC (MS Office, IFS výhodou).
  • ŘP skupina B.
  • Samostatnost, proaktivní přístup k práci, organizační schopnosti.

NABÍZÍME

    • 5 týdnů dovolené
    • Dotované závodní stravování
    • Příspěvek na dopravu
    • Náborový příspěvek (u vybraných profesí)
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Benefitní program Benefit plus
    • Motivační odměňování
    • Firemní akce pro zaměstnance a rodinné příslušníky
    • Vánoční dárky
    • Zázemí stabilní a seriózní společnosti

MOŽNÝ NÁSTUP

Dohodou

PŘEDPOKLÁDANÁ MZDA

Smluvní mzda

KONTAKTUJTE

Ing. Daniela Krybusová, oddělení Personalistika
Tel.: +420 553 872 176, +420 605 961 560

PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Osobní údaje, které nám poskytnete, budeme zpracovávat výhradně pro účely náboru - výběru nejvhodnějšího uchazeče na základě posouzení Vaší kvalifikace a dřívějších pracovních zkušeností..

Odběr nových inzerátů od OSTROJ
Jakmile bude mít společnost OSTROJ nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!