OSTROJ

OSTROJ

OSTROJ A.S. Těšínská 1586/66, Opava

Manažer kvality

OSTROJ

Opava, Moravskoslezský kraj

Management

V textu inzerátu

Daniela Krybusová

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 3

divize Kovárna a kalírna

NÁPLŇ PRÁCE

  • Tvorba a implementace systému kvality dle IATF.
  • Provádění interních a externích auditů.
  • Vedení a motivace menšího týmu specialistů na kvalitu.
  • Zajišťování dodržování legislativních požadavků a norem.
  • Spolupráce s dodavateli a zákazníky v oblasti kvality.
  • Sledování a analýza dat o kvalitě a navrhování jejich zlepšení.

POŽADUJEME

  • SŠ/VŠ vzdělání (technického směru výhodou).
  • Prokazatelné zkušenosti s audity a se zaváděním normy IATF 16949 do výroby.
  • Praxe na obdobné pozici v oblasti řízení kvality.
  • Aktivní znalost AJ min. na úrovni B2.
  • Zkušenosti s vedením menšího týmu - výhodou.
  • Uživatelská znalost MS Office, řidičský průkaz skupina B.

NABÍZÍME

  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Náborový příspěvek (u vybraných profesí)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Benefitní program Benefit plus
  • Motivační odměňování
  • Firemí akce pro zaměstnance a rodinné příslušníky
  • Vánoční dárky
  • Zázemí stabilní a seriózní společnosti

MOŽNÝ NÁSTUP

Ihned

KONTAKTUJTE

Ing. Sabrina Hrancová, oddělení Personalistika
Tel.: +420 553 872 173, +420 731 607 906

PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Osobní údaje, které nám poskytnete, budeme zpracovávat výhradně pro účely náboru - výběru nejvhodnějšího uchazeče na základě posouzení Vaší kvalifikace a dřívějších pracovních zkušeností..

Odběr nových inzerátů od OSTROJ
Jakmile bude mít společnost OSTROJ nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!