OKD

OKD

OKD, a.s. Stonava 1077, Karviná

Horník (bez praxe)

OKD

Karviná, Moravskoslezský kraj

V textu inzerátu

OKD, a.s.

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 3

V současné době hledáme pro své důlní provozy v karvinské části revíru zaměstnance do kmenového stavu na profesi Horník (bez praxe).

Pracovní náplň

  • provádění pomocných prací spojených s těžbou uhlí,
  • spolupráce v rámci ostatních činností v dole.

Požadujeme

  • výborný zdravotní stav,
  • ochotu pracovat v podzemí,
  • ukončené vzdělání min. výučním listem podmínkou.

Nabízíme

  • nástupní mzdu až 30.000 Kč,
  • mzdu po zkušební době až 45.000 Kč,
  • mzdu po prvním roce až 65.000 Kč,
  • úhradu vstupní lékařské prohlídky,
  • zaškolení na hornickou profesi,
  • profesní rozvoj a další odborná školení,
  • přídavek na dovolenou a Vánoce,
  • věrnostní přídavek horníkům,
  • až 6 týdnů dovolené,
  • 2 dny pracovního volna navíc,
  • penzijní připojištění až do výše 12.000 Kč ročně,
  • příspěvek na dojíždění,
  • příspěvek na ubytování,
  • svačiny a pitný režim na pracovišti zdarma,
  • závodní stravování za zvýhodněnou cenu,
  • příspěvek na dětské rekreace,
  • Flexi Pass Card k nákupu sportovních, léčebných, rekreačních a kulturních aktivit.

Termín nástupu

Dohodou

Pracoviště

Důl ČSM - lokality Sever a Jih.

V případě Vašeho zájmu o volnou pracovní pozici vyplňte, prosím, níže uvedený formulář.

Odběr nových inzerátů od OKD
Jakmile bude mít společnost OKD nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!