OKD

OKD

OKD, a.s. Stonava 1077, Karviná

Důlní elektromontér (NÁBOROVÉ)

OKD

Karviná, Moravskoslezský kraj

Elektrotechnika

V textu inzerátu

OKD, a.s.

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 3

V současné době hledáme pro své důlní provozy zaměstnance do kmenového stavu na profesi Důlní elektromontér.

Pracovní náplň

  • montáž, demontáž, oprava a údržba elektrozařízení v dole včetně zapojení a odpojení v porubech, ražbách, při vybavování a výklizu,
  • montáž, demontáž, seřizování vybraných strojů a zařízení, např. důlních transformátorů, stacionárních elektromotorů čerpadel a vysokonapěťových a výkonových zařízení těžních strojů,
  • běžné opravy a údržba elektrozařízení v dole (jističů, stykačů, rozváděčů, transformátorů, telefonů, čidel MMÚ),
  • běžná údržba a oprava osvětlovacího zařízení,
  • provádění prací při montáži, seřizování a výměně samostatných funkčních částí vybraných strojů a zařízení.

Požadujeme

  • výborný zdravotní stav,
  • důlní praxi, minimální kvalifikaci – důlní elektromontér 4. TS,
  • nejvyšší prašnou expozici (NPE) do 85 %.

Nabízíme

  • průměrnou mzdu 40.000 Kč až 60.000 Kč,
  • náborový příspěvek 40.000 Kč,
  • úhradu vstupní lékařské prohlídky,
  • profesní rozvoj a další odborná školení,
  • přídavek na dovolenou a Vánoce,
  • věrnostní přídavek horníkům,
  • až 6 týdnů dovolené,
  • 2 dny pracovního volna navíc,
  • penzijní připojištění až do výše 12.000 Kč ročně,
  • příspěvek na dojíždění,
  • příspěvek na ubytování,
  • svačiny a pitný režim na pracovišti zdarma,
  • závodní stravování za zvýhodněnou cenu,
  • příspěvek na dětské rekreace,
  • Flexi Pass Card k nákupu sportovních, léčebných, rekreačních a kulturních aktivit.

Termín nástupu

Dohodou

Pracoviště

Důl ČSM - lokality Sever a Jih.

V případě Vašeho zájmu o volnou pracovní pozici vyplňte, prosím, níže uvedený formulář.

Odběr nových inzerátů od OKD
Jakmile bude mít společnost OKD nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!