Net Magnet

Net Magnet

Net Magnet s.r.o. Šumavská 500, Český Krumlov

Hledáme marketingového specialistu (i juniora)

Net Magnet

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Obchod a marketing

V textu inzerátu

Tomáš Kouba

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 6

Zajímá tě marketing na internetu a jsi z jihu Čech?

Hledáme posilu do našeho týmu. Kluci, holky i studenti jsou vítáni!

Tvým hlavním úkolem bude pomoci webům, které v Net Magnetu tvoříme, přitáhnout návštěvníky.

A pokud budeš mít talent na čísla nebo jazyk, bude se tvůj pracovní záběr jenom rozšiřovat.

Tvá pracovní náplň

Podle toho, v čem se ti bude dařit, můžeš dělat něco z tohoto

  • Linkbuilding
  • SEO
  • PPC (AdWords, Sklik, Facebook)
  • Optimalizace feedů zbožových srovnávačů (Heureka, Zbozi)
  • ing
  • Copywriting
  • Návrh menších webů
  • Webová analytika (Google Analytics)
  • …a nebo třeba mix všeho najednou

Požadujeme

  1. Ochota učit se, i samostudiem. Budeme ti radit, co studovat, ale nebudeme každou informaci hledat za tebe.
  2. Cítit se na internetu jako ryba ve vodě a mít chuť pracovat s čísly.
  3. Umět komunikovat. Často budeš jednat s partnery a někdy i klienty a budeš si muset dobrými argumenty obhájit svůj názor nebo uznat názor protistrany.

Ohromíš nás

  • Proaktivním přístupem k sebevzdělávání a posunu klientských webů.
  • Analytickým uvažováním a zároveň alespoň zárodkem citu pro jazyk.
  • Znalostí HTML a JavaScriptu (pro webovou analytiku).
  • Dobrou angličtinou.

Proč do Net Magnetu?

  • Odpovídající ohodnocenízávislé na tvém výkonu.
  • Příjemné pracovní prostředív Českém Krumlově v partě sympatických lidí. U nás můžeš chodit v teplákách, dostaneš oběd dle výběru a po obědě osvěžující frappé (nebo něco kapku ostřejšího)
  • Neusínáme na vavřínech. Snažíme se dělat svou práci nejlépe, jak umíme, a rádi tě to naučíme. Čteme zahraniční články, chodíme na konference a všichni se vzájemně učíme.
  • Profesní růst.Je jen na tobě, do jaké specializace se vyprofiluješ. Úměrně ke tvým schopnostem bude růst množství a ohodnocení práce, kterou ti zadáme.
  • Volná pracovní doba.Je fuk, kdy dorazíš do práce nebo jestli vůbec přijdeš. Stačí, když budeš odvádět svoji práci a zvedat telefony.
  • Práci na různorodých projektech.Mezi naše klienty patří malé lokální firmy, jedničky na trhu ve specifických oborech i firmy ze zahraničí. Nudit se určitě nebudeš.
  • Jsme na vzestupu.Daří se nám získávat zajímavější zakázky, rozjíždíme vlastní projekty a neustále se vzděláváme. Přisedneš si do našeho rozjíždějícího se vlaku?

Co teď musíš udělat

Napsat nám na. Pověz nám, jaké máš z internetovým marketingem zkušenosti (zkušenosti nevyžadujeme, ale pomohou ti) a co by tě nejvíc bavilo. Můžeš přiložit i CV, může ti jedině pomoci.

Těšíme se na tebe!

Odběr nových inzerátů od Net Magnet
Jakmile bude mít společnost Net Magnet nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!