Nemocnice Šumperk

Nemocnice Šumperk a.s. Nerudova 640/41, Šumperk

Řidič stravovacího provozu

Šumperk, Olomoucký kraj

Doprava a logistika

V textu inzerátu

Monika Žaitliková

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 4

Hledáme nového kolegu do našeho týmu řidičů.

Ostatní profeseStravovací provoz
Zaměstnavatel: Nemocnice Šumperk a.s., pracoviště Šumperk
Region: Šumperk

Co požadujeme

  • vzdělání minimálně SO (výuční list);
  • platné řidičské oprávnění skupina C;
  • zdravotní způsobilost;
  • trestní bezúhonnost;
  • pečlivost, samostatnost, aktivní a pozitivní přístup, proklientsky orientované a vstřícné vystupování, týmového ducha, spolehlivost, pracovitost, odolnost vůči stresu, ochotu učit se novým postupům.

Co Vás čeká

  • rozvoz stravy v rámci areálu, včetně nakládky/vykládky a expedice oddělení;
  • pomocné práce ve stravovacím provozu (mytí nádobí);
  • rozvoz stravy odběratelským subjektům v rámci regionu;
  • pracovní doba od 6:00 do 14:00, 1x za 2 týdny sobota a neděle od 6:00 do 14:00.

Co nabízíme

  • zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
  • výkon práce v Šumperku a okolí;
  • stálou spolupráci na plný pracovní úvazek;
  • stabilní a motivující mzdové ohodnocení;
  • široké finanční i nefinanční zaměstnanecké.

TĚŠÍME SE NA VAŠE REAKCE!

Zaujali jsme Vás?
Tak nás neváhejte kontaktovat!

Rádi se s Vámi setkáme!

V případě zájmu kontaktujte naše personální oddělení
po telefonu: +420 583 334 562

Odběr nových inzerátů od Nemocnice Šumperk
Jakmile bude mít společnost Nemocnice Šumperk nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!