Nemocnice Šumperk

Nemocnice Šumperk a.s. Nerudova 640/41, Šumperk

Všeobecná sestra pro oddělení ARIP

Šumperk, Olomoucký kraj

Zdravotnictví a farmacie

V textu inzerátu

Monika Žaitliková

Brigáda, DPP

Nabídka platí 5 dní od 03. října

Zobrazení: 6

Nelékařský zdravotnický personálVšeobecná sestra
Zaměstnavatel: Nemocnice Šumperk a.s., pracoviště Šumperk
Region: Šumperk

Anesteziologické a resuscitační oddělení Nemocnice Šumperk a.s. poskytuje komplexní resuscitační a intenzivní péči pro pacienty se selháváním základních životních funkcí, péči o pacienty po operacích, přípravu rizikových klientů k náročným operačním výkonům.

Lékaři anesteziologického oddělení provádí jak celkové tak částečné znecitlivění k diagnostickým nebo terapeutickým výkonům. V Nemocnici Šumperk a.s. je provedeno ročně více než 8000 anestézií pro operační výkony chirurgické, traumatologické, ortopedické, urologické, gynekologické, pro výkony z oblasti porodnictví, ORL a očního lékařství. Velká část výkonů je provedená v centrálních nebo periferních blocích. Provádíme i anestézie nebo analgosedace (zklidnění a snížení bolestí) k různým nepříjemným diagnostickým nebo terapeutickým výkonům (např. kolonoskopie).
Kolem 70% operovaných klientů je po operačním zákroku uloženo na dospávací pokoj, kde bezprostředně po operaci odborníci sledují životní funkce. Zde jsou tak zachyceny eventuální časné komplikace po výkonu a mohou být okamžitě řešeny. Tímto se zvyšuje bezpečnost podávaných anestézií.

Náplň práce

  • specifické činnosti v oboru ošetřovatelství, poskytování základní, specializované a vysoce specializované ošetřovatelské péče, dohled na činnost ostatních zdravotnických i jiných odborných pracovníků v oboru.

Co od Vás požadujeme

  • minimálně odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění;
  • specializovaná způsobilost výhodou;
  • schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování;
  • pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Co Vám nabízíme

  • plný pracovní úvazek, umíme vyjít vstříc i zájemcům o zkrácený pracovní úvazek, možná práce na dohodu mimo pracovní poměr;
  • zázemí a stabilitu významné společnosti;
  • nekuřáckou politiku organizace;
  • konkurenceschopné finanční ohodnocení;
  • další významné pracovní.

Máte zájem o tuto pozici?Zašlete nám žádost prostřednictvím tlačítka „ODPOVĚDĚT“

K žádosti je třeba doložit

  • profesní životopis;
  • fotokopie dokladů o dosažené kvalifikaci.

TĚŠÍME SE NA VAŠE REAKCE!

Zaujali jsme Vás?
Tak nás neváhejte kontaktovat!

Rádi se s Vámi setkáme!

V případě zájmu kontaktujte naše personální oddělení
po telefonu: +420 583 334 562

Odběr nových inzerátů od Nemocnice Šumperk
Jakmile bude mít společnost Nemocnice Šumperk nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!