Nemocnice Šumperk

Nemocnice Šumperk a.s. Nerudova 640/41, Šumperk

Praktická sestra

Šumperk, Olomoucký kraj

Zdravotnictví a farmacie

V textu inzerátu

Monika Žaitliková

Brigáda, DPP

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 4

Nelékařský zdravotnický personálPraktická sestra
Zaměstnavatel: Nemocnice Šumperk a.s., pracoviště Šumperk
Region: Šumperk

Náplň práce

  • specifické činnosti v oboru ošetřovatelství, poskytování základní a specializované ošetřovatelské péče.

Co od Vás požadujeme

  • odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění;
  • schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování;
  • pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Co Vám nabízíme

  • plný pracovní úvazek, umíme vyjít vstříc i zájemcům o zkrácený pracovní úvazek, možná práce na dohodu mimo pracovní poměr;
  • zázemí a stabilitu významné společnosti;
  • nekuřáckou politiku organizace;
  • konkurenceschopné finanční ohodnocení;
  • další významné pracovní.

Máte zájem o tuto pozici?Zašlete nám žádost prostřednictvím tlačítka „ODPOVĚDĚT“

K žádosti je třeba doložit

  • profesní životopis;
  • fotokopie dokladů o dosažené kvalifikaci.

TĚŠÍME SE NA VAŠE REAKCE!

Zaujali jsme Vás?
Tak nás neváhejte kontaktovat!

Rádi se s Vámi setkáme!

V případě zájmu kontaktujte naše personální oddělení
po telefonu: +420 583 334 562

Odběr nových inzerátů od Nemocnice Šumperk
Jakmile bude mít společnost Nemocnice Šumperk nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!