Nemocnice Šumperk

Nemocnice Šumperk a.s. Nerudova 640/41, Šumperk

Pomocný kuchař

Šumperk, Olomoucký kraj

Pohostinství a cestovní ruch

V textu inzerátu

Monika Žaitliková

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 3

Ostatní profeseStravovací provoz
Zaměstnavatel: Nemocnice Šumperk a.s., pracoviště Šumperk
Region: Šumperk

Jste odhodlán pomáhat připravovat skvělá jídla nejen pro zaměstnance a pacienty? Pak přijměte výzvu a pojďte s námi pro naše pacienty i zaměstnance držet a zvyšovat kvalitu služeb stravovacího provozu.

Co požadujeme

  • zkušenost v gastro provozu
  • zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost;
  • pečlivost, manuální zručnost, týmového ducha, spolehlivost, pracovitost, odolnost vůči stresu, praxi v gastro provozu

Co Vás čeká

  • samostatná příprava pokrmů studené kuchyně– bagety, pomazánky, sladké pečivo, pomoc při přípravě pokrmů;
  • zájem o sledování trendů a nových výrobních postupů;
  • možnost zapojení do nových projektů kuchyně;
  • pracovní doba pouze ranní směna od 05:30 + každý druhý víkend dopoledne.

Co nabízíme

  • zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
  • stálou spolupráci na plný pracovní úvazek;
  • stabilní a motivující mzdové ohodnocení;
  • široké finanční i nefinanční zaměstnanecké.

TĚŠÍME SE NA VAŠE REAKCE!

Zaujali jsme Vás?
Tak nás neváhejte kontaktovat!

Rádi se s Vámi setkáme!

V případě zájmu kontaktujte naše personální oddělení
po telefonu: +420 583 334 562

Odběr nových inzerátů od Nemocnice Šumperk
Jakmile bude mít společnost Nemocnice Šumperk nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!