Nemocnice Šumperk

Nemocnice Šumperk a.s. Nerudova 640/41, Šumperk

Lékař ka paliativní péče

Šumperk, Olomoucký kraj

Strojírenství a automobilový průmysl, Zdravotnictví a farmacie

V textu inzerátu

Monika Žaitliková

Brigáda, DPP

Aktuálizováno v čvrtek 05. září před 4 dny

Zobrazení: 5

Lékař/ka paliativní péče

LékařiNeoperační
Region: Šumperk

Co požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecného lékařství v souladu se zák. č. 95/2004 Sb. v platném znění;
  • zájem o paliativní medicínu.

Co Vás čeká

  • stanete se součástí konziliárního nemocničního týmu podpůrné a paliativní péče a budete spolupracovat napříč odděleními Nemocnice Šumperk a to především při
  • péči o nevyléčitelně nemocné pacienty a jejich blízké;
  • poskytování podpory v různých fázích nemoci a pozůstalostní péči;
  • péči o pacienty a jejich blízké ve velké spádové oblasti.

Co nabízíme

  • zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
  • plný pracovní úvazek, případně kratší úvazek dle Vašich možností, možná je práce na dohodu mimo pracovní poměr;
  • stabilní a motivující mzdové ohodnocení;
  • široké finanční i nefinanční zaměstnanecké.

K žádosti je třeba doložit

  • motivační dopis;
  • životopis;
  • fotokopie dokladů o dosažené kvalifikaci.

TĚŠÍME SE NA VAŠE REAKCE!

Zaujali jsme Vás?
Tak nás neváhejte kontaktovat!

Rádi se s Vámi setkáme!

V případě zájmu kontaktujte naše personální oddělení
po telefonu: +420 583 334 562

Odběr nových inzerátů od Nemocnice Šumperk
Jakmile bude mít společnost Nemocnice Šumperk nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!