Nemocnice Šumperk

Nemocnice Šumperk a.s. Nerudova 640/41, Šumperk

Lékař ka hematologického oddělení

Šumperk, Olomoucký kraj

Zdravotnictví a farmacie

V textu inzerátu

Monika Žaitliková

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 4

Lékař/ka hematologického oddělení

Do týmu hematologicko-transfúzního oddělení hledáme zkušenou lékařku/lékaře, případně lékařku/lékaře v přípravě na specializaci v oboru hematologie a transfúzního lékařství, kteří chtějí získat zkušenosti a dále se rozvíjet pod odborným dohledem zkušené primářky.

LékařiOstatníHematologicko-transfuzní
Region: Šumperk

Co požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecného lékařství v souladu se zák. č. 95/2004 Sb. v platném znění;
  • specializace v oboru hematologie a transfuzní lékařství (případně krátce před dokončením specializačního vzdělávání);
  • bezúhonnost a zdravotní způsobilost.

Co Vás čeká

  • práce v hematologické ambulanci, která provádí odborná hematologická vyšetření pacientů spádové oblasti a ambulantní léčbu hematologicky nemocných; ambulance zajišťuje ambulantní léčbu anemií, leukemií, poruch krevní srážlivosti a konsiliární hematologická vyšetření pro lůžková zařízení Nemocnice Šumperk a.s.;
  • provoz hematologické a koagulační poradny – lékař s hematologickou erudicí také realizuje konsiliární činnost ve svém oboru v rámci nemocnice.

Co nabízíme

  • zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
  • plný pracovní úvazek;
  • stabilní a motivující mzdové ohodnocení;
  • široké finanční i nefinanční zaměstnanecké benefity:.

Máte zájem o tuto pozici?Zašlete nám žádost prostřednictvím tlačítka „ODPOVĚDĚT“nebo nás neváhejte kontaktovat

K žádosti je třeba doložit

  • fotokopie dokladů o dosažené kvalifikaci.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Zaujali jsme Vás?
Tak nás neváhejte kontaktovat!

Rádi se s Vámi setkáme!

V případě zájmu kontaktujte naše personální oddělení
po telefonu: +420 583 334 562

Odběr nových inzerátů od Nemocnice Šumperk
Jakmile bude mít společnost Nemocnice Šumperk nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!