Nemocnice Šumperk

Nemocnice Šumperk a.s. Nerudova 640/41, Šumperk

Lékař ka ORL

Šumperk, Olomoucký kraj

Zdravotnictví a farmacie

V textu inzerátu

Monika Žaitliková

Brigáda, DPP

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 6

Lékař/ka ORL

LékařiOperačníORL
Region: Šumperk

V čem naše oddělení vyniká

  • vstřícný kolektiv lékařů a sester;
  • erudovaní lékaři s dlouholetou praxí;
  • moderní přístrojové a technické vybavení – ORL unity na obou ambulancích, otomikroskop Zeiss, endoskopie s LED zdrojem studeného světla, full HD flexibilní videolaryngoskop;
  • široké spektrum poskytované ambulantní péče;
  • možnost operativy v lokální i celkové anestézii na nově zrekonstruovaném ORL operačním sále;
  • asistence při operacích štítné žlázy na centrálních sálech;
  • spokojenost pacientů s poskytovanou péčí.

Náplň práce

  • preventivní, diagnostická a léčebná péče.

Co od Vás požadujeme

  • ukončené VŠ vzdělání v oboru všeobecné lékařství (odborná způsobilost dle zák. č. 95/2004 Sb. v platném znění);
  • specializovaná způsobilost v uvedeném oboru předností;
  • praxe v oboru vítána;
  • schopnost aktivního, samostatného jednání;
  • vstřícné chování a vystupování;
  • pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Co Vám nabízíme

  • zázemí akreditovaného pracoviště pro vzdělávání lékařů v základním kmeni a vlastním specializovaném výcviku;
  • plný pracovní úvazek, umíme vyjít vstříc i zájemcům o zkrácený pracovní úvazek, možná práce na dohodu mimo pracovní poměr;
  • odpovídající mzdové ohodnocení formou tarifu a dalších složek mzdy;
  • motivační systém odměn a individuální ohodnocení pracovní výkonnosti;
  • příplatky nad rámec zákoníku práce a nepeněžní benefity společnosti;
  • zázemí a stabilitu významné společnosti;
  • nekuřáckou politiku organizace;
  • další významné pracovní.

Máte zájem o tuto pozici?Zašlete nám žádost prostřednictvím tlačítka „ODPOVĚDĚT“nebo nás neváhejte kontaktovat

TĚŠÍME SE NA VAŠE REAKCE!

Zaujali jsme Vás?
Tak nás neváhejte kontaktovat!

Rádi se s Vámi setkáme!

V případě zájmu kontaktujte naše personální oddělení
po telefonu: +420 583 334 562

Odběr nových inzerátů od Nemocnice Šumperk
Jakmile bude mít společnost Nemocnice Šumperk nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!