Nemocnice Šumperk

Nemocnice Šumperk a.s. Nerudova 640/41, Šumperk

Kuchař

Šumperk, Olomoucký kraj

Pohostinství a cestovní ruch

V textu inzerátu

Monika Žaitliková

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 1

Kuchař

Ostatní profeseStravovací provoz
Kuchař
Zaměstnavatel: Nemocnice Šumperk a.s., pracoviště Šumperk
Region: Šumperk

Jste vyučen v oboru kuchař a ze všeho nejvíc Vás láká studená kuchyně a sledujete trendy v této oblasti?
Pak přijměte výzvu a pojďte s námi pro naše pacienty i zaměstnance držet a zvyšovat kvalitu služeb stravovacího provozu.

Co požadujeme

  • výuční list v oboru kuchař, kuchař-číšník, kuchař-řezník;
  • zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost;
  • pečlivost, manuální zručnost, znalost gastro provozu, týmového ducha, spolehlivost, pracovitost, odolnost vůči stresu, ochotu učit se novým postupům.

Co Vás čeká

  • příprava pokrmů samostatně nebo v týmu;
  • možnost zapojení do nových projektů kuchyně – dietní kuchyně, vegetariánská;
  • pracovní doba ranní směna od 05:30 hod + dopoledne víkend jednou za 14 dní.

Co nabízíme

  • zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
  • stálou spolupráci na plný pracovní úvazek;
  • stabilní a motivující mzdové ohodnocení;
  • široké finanční i nefinanční zaměstnanecké.

TĚŠÍME SE NA VAŠE REAKCE!

Zaujali jsme Vás?
Tak nás neváhejte kontaktovat!

Rádi se s Vámi setkáme!

V případě zájmu kontaktujte naše personální oddělení
po telefonu: +420 583 334 562

Odběr nových inzerátů od Nemocnice Šumperk
Jakmile bude mít společnost Nemocnice Šumperk nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!