Nemocnice Šumperk

Nemocnice Šumperk a.s. Nerudova 640/41, Šumperk

Fyzioterapeut pro odd. rehabilitace ambulantní část

Šumperk, Olomoucký kraj

Věda, vzdělávání, sport, Zdravotnictví a farmacie

V textu inzerátu

Monika Žaitliková

Brigáda, DPP

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 4

Nelékařský zdravotnický personál
Zaměstnavatel: Nemocnice Šumperk a.s., pracoviště Šumperk
Region: Šumperk

Rádi bychom přivítali nové kolegy, fyzioterapeuty, do našeho přátelského a perspektivního kolektivu pracovníků.

Naše rehabilitační pracoviště je vybaveno nejmodernějšími zařízeními pro elektroléčbu, magnetoterapii a vodoléčbu, včetně vysokovýkonného laseru, zařízení Alter G a rozvíjející se robotické rehabilitace.

Nové kolegy podporujeme nejen v jejich specializačním vzdělávání, ale také v absolvování odborných kurzů, abychom byli vždy v souladu s nejnovějšími trendy v oblasti fyzioterapie a mohli je co nejdříve aplikovat v praxi. Tím pomáháme našim pacientům efektivně a rychle se vrátit do běžného života.

Spolupracujeme také na mimořádném projektu nazvaném Pacientská cesta, který je unikátním ortopedickým projektem v celé ČR zaměřeným na pacienty po TEP nosných kloubů.

U nás získáte široké spektrum zkušeností v oblasti práce fyzioterapeuta, a to jak na ambulantní rehabilitaci, tak i na lůžkových odděleních nemocnice, kde se setkáte s různými diagnózami napříč obory – od pooperačních a poúrazové stavy přes ortopedické diagnózy a neurologická onemocnění až po gynekologická a urologická onemocnění a léčbu hlasivek a dýchacích cest.

Oddělení rehabilitace se také aktivně prezentuje na veřejných akcích a podílí se na výuce v rámci Akreditovaného kvalifikačního kurzu Sanitář, sympóziích a odborných seminářích.

Náplň práce

  • specifické činnosti v rámci preventivní, diagnostické, léčebné, rehabilitační a paliativní péče v oboru aplikovaná fyzioterapie;
  • na základě indikace lékaře, či vlastních vyšetření, provádí optimální varianty a kombinace fyzioterapeutických postupů tak, aby bylo dosaženo cíle požadovaného
    lékařem.

Co od Vás požadujeme

  • odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění;
  • specializovaná způsobilost v oboru fyzioterapeut výhodou;
  • schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování;
  • pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Co Vám nabízíme

  • plný pracovní úvazek, umíme vyjít vstříc i zájemcům o zkrácený pracovní úvazek, možná práce na dohodu mimo pracovní poměr;
  • zázemí a stabilitu významné společnosti;
  • nekuřáckou politiku organizace;
  • konkurenceschopné finanční ohodnocení;
  • další významné pracovní.

Máte zájem o tuto pozici?Zašlete nám žádost prostřednictvím tlačítka „ODPOVĚDĚT“

K žádosti je třeba doložit

  • profesní životopis;
  • fotokopie dokladů o dosažené kvalifikaci.

TĚŠÍME SE NA VAŠE REAKCE!

Zaujali jsme Vás?
Tak nás neváhejte kontaktovat!

Rádi se s Vámi setkáme!

V případě zájmu kontaktujte naše personální oddělení
po telefonu: +420 583 334 562

Odběr nových inzerátů od Nemocnice Šumperk
Jakmile bude mít společnost Nemocnice Šumperk nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!