Nemocnice Šumperk

Nemocnice Šumperk a.s. Nerudova 640/41, Šumperk

Fyzioterapeut, všeobecná sestra pro odd. rehabilitace lůžková část

Šumperk, Olomoucký kraj

Věda, vzdělávání, sport, Zdravotnictví a farmacie

V textu inzerátu

Monika Žaitliková

Brigáda, DPP

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 2

Fyzioterapeut, všeobecná sestra pro odd. rehabilitace – lůžková část

Nelékařský zdravotnický personálRehabilitace
Region: Šumperk

Nemocnice Šumperk a.s. otevřela v červenci roku 2023 nové samostatné lůžkové rehabilitační oddělení s dispozicí 17 lůžek. Oddělení je primárně koncipováno pro pacienty z lůžkových oddělení nemocnice s potřebou akutní rehabilitace. Předpokládaná doba hospitalizace je 7 až 28 dnů dle diagnózy. Oddělení je přednostně určeno pro péči o pacienty po ortopedických zákrocích, náhradách kloubů, poúrazové stavy a neurologická onemocnění. Především tato skupina pacientů přednostně potřebuje intenzivní, vícefázovou, každodenní rehabilitační léčbu k obnově ztracených schopností a funkcí. Snahou nového akutního lůžkového rehabilitačního oddělení je těmto pacientům pomoci se co nejrychleji vrátit do běžného života.

Co požadujeme

  • odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění – dokončené vzdělání v oborech fyzioterapie nebo všeobecná sestra;
  • zájem o léčebnou rehabilitaci;
  • chuť se vzdělávat a myšlení “Out Of The Box” s otevřeností vůči novým trendům;
  • komunikaci s uměním naslouchat a pak mluvit;
  • být součástí týmu a respektovat ostatní role.

Co vás čeká

  • Vysoký rehabilitační potenciál pacienta v prvních týdnech,tedy schopnost organismu se adaptovat na nové podmínky v prvních týdnech onemocnění. Tento potenciál s plynoucím časem klesá. My budeme na začátku, na pomyslné startovní čáře a budeme zásadně formovat další průběh rehabilitace.
  • Vícefázová každodenní rehabilitace s využitím všech dostupných léčebných modalit.
  • Motivace pacientů ke zlepšení a návratu do života je základní podmínkou úspěšné léčby. Na rozdíl od běžné ambulantní praxe, kde motivace pacientům často chybí, se budeme potkávat s lidmi, pro které bude obnova ztracených schopností alfou a omegou dalšího života.
  • Motivace nás zdravotníkůbude přímo úměrná našim výsledkům, resp. štěstí a radosti pacientů při jejich návratu do života v kvalitě, na jakou byli zvyklí.
  • Podpora rodinných příslušníků nemocných při rehabilitačním procesu.
  • Práce v rehabilitačním týmu zdravotních sester, ergoterapeutů, psychologů, logopedů, fyzioterapeutů a lékařů se sdílením odborné dokumentace a týmovou komunikací na denní bázi.
  • Odborné zázemíostatních lékařských odborností a komplementu Nemocnice Šumperk.
  • Přístrojové a technické vybavení v odpovídající kvalitě s vizí k rozvoji cestou virtuální a rozšířené reality, biofeedbacku a robotické rehabilitace.
  • Kontinuální vzdělávání a rozšiřováním kvalifikace členů rehabilitačního týmu v rámci akreditovaného pracoviště.
  • Otevřenost vůči novým léčebným metodám, konceptům a trendům. Přímo na oddělení se mimo jiné můžete seznámit s muskuloskeletální sonografií a např. metodou Dry Needling k ošetření myofasciálních tkání.
  • Zázemí společnostikterá má vize a prostředky je uskutečnit.

Co Vám nabízíme

  • plný pracovní úvazek, umíme vyjít vstříc i zájemcům o zkrácený pracovní úvazek, možná práce na dohodu mimo pracovní poměr;
  • odpovídající mzdové ohodnocení formou tarifu a dalších složek mzdy;
  • motivační systém odměn a individuální ohodnocení pracovní výkonnosti;
  • příplatky nad rámec zákoníku práce a nepeněžní benefity společnosti;
  • možnost dalšího vzdělávání s maximální podporou zaměstnavatele;
  • zázemí a stabilitu významné společnosti;
  • nekuřáckou politiku organizace;
  • další významné pracovní.

Máte zájem o tuto pozici?Zašlete nám žádost prostřednictvím tlačítka „ODPOVĚDĚT“nebo nás neváhejte kontaktovat

TĚŠÍME SE NA VAŠE REAKCE!

Zaujali jsme Vás?
Tak nás neváhejte kontaktovat!

Rádi se s Vámi setkáme!

V případě zájmu kontaktujte naše personální oddělení
po telefonu: +420 583 334 562

Odběr nových inzerátů od Nemocnice Šumperk
Jakmile bude mít společnost Nemocnice Šumperk nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!