Nemocnice Šumperk

Nemocnice Šumperk a.s. Nerudova 640/41, Šumperk

Dispečer pro technický dispečink

Šumperk, Olomoucký kraj

V textu inzerátu

Monika Žaitliková

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 4

Technickohospodářští pracovníci
Zaměstnavatel: Nemocnice Šumperk a.s., pracoviště Šumperk
Region: Šumperk

Co požadujeme

  • minimálně SO vzdělání (výuční list), SŠ vzdělání technického zaměření v oblasti elektrotechniky;
  • platnou odbornou způsobilost v elektrotechnice dle NV 194/2022 Sb. § 6 odst. 1 – pro samostatnou činnost na elektrických zařízeních v provozu;
  • odbornou praxi v oblasti elektrotechniky a provádění technické údržby;
  • zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost;
  • aktivní přístup při výkonu práce a realizaci svěřených úkolů;
  • schopnost týmové spolupráce, komunikační dovednosti, pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Co Vás čeká

  • zajištění nepřetržitého provozu technického dispečinku ve 12 hod. směnách (od 07:00-19:00, 19:00 – 07:00);
  • obsluha zařízení centrálního technického dispečinku nemocnice;
  • ovládání a řízení jednotlivých technologických celků;
  • kontrola a obsluha bezpečnostních systémů nemocnice;
  • řešení vzniklé provozní poruchy a havárie;
  • podílení se na operativní údržbě a odstraňování závad.

Co nabízíme

  • zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
  • plný pracovní úvazek, kontinuální vzdělávání;
  • stabilní a motivující mzdové ohodnocení;
  • široké finanční i nefinanční zaměstnanecké.

Máte zájem o tuto pozici?Zašlete nám žádost prostřednictvím tlačítka „ODPOVĚDĚT„.

K žádosti je třeba doložit

  • strukturovaný profesní životopis se zaměřením na odbornou praxi;
  • fotokopie dokladů o dosažené kvalifikaci.

TĚŠÍME SE NA VAŠE REAKCE!

Zaujali jsme Vás?
Tak nás neváhejte kontaktovat!

Rádi se s Vámi setkáme!

V případě zájmu kontaktujte naše personální oddělení
po telefonu: +420 583 334 562

Odběr nových inzerátů od Nemocnice Šumperk
Jakmile bude mít společnost Nemocnice Šumperk nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!