Nemocnice Náchod

Oblastní nemocnice Náchod a.s. Purkyňova 446, Náchod

Sanitář ka na rehabilitační oddělení Náchod

Náchod, Královéhradecký kraj

Zdravotnictví a farmacie

V textu inzerátu

Eva Jará

Aktuálizováno v středu 02. října před 3 dny

Sanitář/ka na rehabilitační oddělení Náchod

Náchod

Oblastní nemocnice Náchod a.s. přijme sanitáře/ku na rehabilitační oddělení do Náchoda

Požadujeme

  • trestní bezúhonnost
  • spolehlivost

Výhodou

  • vzdělání dle § 42 zákona č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povolání

Nabízíme

  • nástup leden 2025 popř. dle dohody možno dříve
  • nástupní mzda bez požadovaného vzdělání od 23 390 Kč
  • nástupní mzda s požadovaným vzděláním od 24 500
  • zaměstnanecké benefity a čtvrtletní odměny
  • příspěvek na stravování
  • zaměstnavatel umožní dodělání sanitářského kurzu, na kterém se finančně podílí
  • stabilizační odměnu pro sanitáře s hotovým sanitářským kurzem 10 000 Kč při setrvání v pracovním poměru minimálně 18 měsíců při úvazku 1,0
  • ranní směna

Náplň práce

Sanitář provádí pomocné a obslužné činnosti nutné pro poskytování ošetřovatelské péče, preventivní, léčebné a diagnostické péče (např. doprovod pacientů na vyšetření, podávání stravy pacientům, asistence sestrám a lékařům, péče o lůžko a prádlo pacienta, základní ošetření pacientů, manipulace s biologickým materiálem,...) - pozor, nejedná se o řidiče sanitního vozu!

V případě zájmu zašlete životopis na

Zaujala Vás pozice?

Vyplňte níže připojený formulář a přiložte svůj životopis.

Ozveme se Vám!

Odběr nových inzerátů od Nemocnice Náchod
Jakmile bude mít společnost Nemocnice Náchod nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!